تابلو تابان سازنده بهترين تابلو تبليغاتي

تابلو جروف برجسته چلنيوم چيست و كاربرد آن در صنعت تابلوسازي

 تابلو چلنيوم يك تحول عظيم در صنعت  تابلوسازي است كه عنصر پايه آن چلنيوم فلكسي گلاس مي باشد و از ورود آن به حرفه تابلوسازي چند سالي بيش نمي گذرد اما متقاضيان زيادي پيدا كرده است


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۳:۲۸ توسط:selin موضوع:

در صنعت تابلوسازي چند نوع تابلو تبليغاتي وجود دارد و هركدام چه كاربردي دارند؟

تابلو تبليغاتي ها در حقيقت يك  رابط و معرف ميان صاحبين شغل و افراد جامعه مي باشد كه هر كدام با شيوه و متريال خاص خود در صنعت تابلوسازي توليد مي شوند.

هر يك از افراد جامعه جهت معرفي شغل خود نيازمند يك تابلوسازي حرفه اي هستند كه با توجه به نوع كار وي بيشترين تاثير را در ذهن مخاطبين خود بگذارد و بهترين معرف براي كسب و كار وي باشد از همين روي انتخاب يك تابلوسازي حرفه اي بسيار حائز اهميت است


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۵:۲۵ توسط:selin موضوع:

تابلو تابان سازنده بهترين تابلوهاي تبليغاتي با كيفيت عالي و قيمت مناسب و ارسال به تمام ايران

 تابلو تابان در سال 1390 فعاليت حرفه اي خود را در زمينه ساخت كليه تابلوهاي تبليغاتي در قالب تابلو چلنيوم؛ تابلواستيل؛ تابلو حروف برجسته و… با به كارگيري ازبهترين تيم متخصص و مجرب و همچنين استفاده از با كيفيت ترين متريال تابلوسازي آغاز كرد.هدف اين مجموعه ارائه بهترين خدمات با مناسب ترين قيمت به دست پرسنل هنرمند و فني به مشتريان و سفارش دهندگان عزيز در اسرع وقت مي باشد. تابلوسازي تابلو تابان مفتخر است در طول مدت فعاليت حرفه اي خود توانسته رضايت قريب به نود درصد مشتريان عزيز خود را جلب نمايد.

تابلوسازي تابان با سابقه درخشان در انواع تابلو تبليغاتي مشاوري مناسب براي سفارش دهندگان در انتخاب نوع تابلو و متريال آن و همچنين انتخاب رنگ و فونت تابلو مي باشد. هر حرفه و شغلي تابلو خاص خود را براي جلب مشتري و مخاطب خود مي طلبد تا باعث افزايش فروش گردد.

تابلوهاي ساخته شده در تابلوسازي به عنوان يك اثر هنريو تبليغات محيطي شهر ها به شمار مي آيند و از اين رو بايستي علاوه بر ساخت و كيفيت فني از لحاظ بصري هم باعث زيبايي پيرامون خود شوند كه از اين رو نياز به يك فرد هنرمند و با دانش گرافيك مي باشد كه خوشبختانه تيم تابلو تابان با بهره گيري از پرسنل هنرمند و تحصيل كرده در اين امر توانسته همتاي سليقه مشتريان و گرافيك شهري گام بر دارد.

براي اطلاعات بيشتر و سفارش خود مي توانيد به سايت https://www.tablotaban.com/ مراجعه فرمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۹:۰۹ توسط:selin موضوع: